Harry Potter

6. března 2009 v 14:09 | Lea Mell |  Názory
Promiňte, ale já tímhle prostě začít musela :))


Úplně živě vidím den, kdy sem byla u nás v kině na prvním dílu. Uplně všechno si vybavuju. Prakticky celou třídu asi v 8 řadě od zdola, dokonce si pamatuju, jak tam bylo plno a já seděla s Péťou na jedný sedačce (nedivte se, byli jsme všichni hrozně malincí :)). Vidím ty oči, které se nám rozšířily úžasem, když to začlo. Ach, jak jsme byli tenkrát neúchylní a viděli v tom filmu jen film... Nic víc, nic míň.
Docela mě bolí na ty bezstarostný léta vzpomínat. Byli jsme malý dětičky, co nevěděli o světě vůbec nic. Nevěděli, kolik špatného tam na nás čeká... A já pěkně odbočuju od tématu!

Harry Potter je určitou součástí prakticky každého znás. A především slashařek, řekla bych. Mě například stačí, aby mi Tom na něco odepsal a už se klepu jak ratlik a mám tendenci omdlít. A stejně bych chtěla být na nějaké premiéře jako bláznivá fanynka, pořvávat jejich jména a dožadovat se fotky s nimi. Já vím, moc velké iluze, nikdy se to nesplní. A když si to uvědomím, tak mam chuť se rozbrečet.

Teď vám asi připadám jako uječená fanynka, co je pro někoho schopná všeho, co? :) Nenechte se zmást :))


Pamatuju si na den, kdy jsme jeli s taťkou do Litoměřic, koupit kazetu HP 2. Bože, jak já byla tehdy šťastná. Celá nadšená jsem přilítla domů, strčila kazetu do videa a zasněně si to pouštěla pořád dokola...

Pak mě to na nějakou dobu přestalo bavit... Nechápala jsem, jak někdo může mít věci s tématikou HP.

Noo a pak mě to bavit zase začalo. Kdy? Myslím, že asi v květu 2008. Byla jsem na YouTube a hledala různá videa... A náhodou tam ten den přibyl Tomův song. Zamilovala jsem se do něj úplně šíleně. A začala jsem číst slash a od tý doby mě to nepustilo...

Pak si taky pamatuju na svůj první slash, který sem přečetla. Byl to Čajový dýchánek od Falkiry. Tenkrát mi ho doporučila Wendy, mám takový dojem :)) Bylo to někdy v roce 2007, kdy, to už nevím...
Ale abych se přiznala, úplně první povídka, kterou jsem s HP četla, byla het. Byl to pár SS/HG. Vůbec se mi to nelíbilo, ale přečetla jsem to... A taky mi to zůstalo. Het nečtu, ani nepíšu.


Ach, bože. Děkujme J.K.Rowling za to, že jí napadlo něco takového napsat. Děkujme režisérovi, který natáčel první díl a vybral ty úžasné herce. :)))


Teď malý dotazník...

Nejoblíbenější postava: Sevíík :)
Nejneoblíbenější postava: Ještě donedávna to byl Lucius, ovšem teď sem si ho hrozně oblíbila. Takže teď to bude asi Ginny.
.
.
Nejoblíbenější slash pairing: HP/SS, HP/LV, HP/LM
Nejoblíbenější slash povídka: Mám tři. Tou první jsou Nové Bradavice, druhá se jmenuje Milovat Tě je nevděčná věc (ale někdo to dělat musí) a třetí Polibek na veřejnosti.
Nejoblíbenější autor povídek: Momentálně je to Auša. Píše úžasné povídky a mě se moc líbí, ikdyž nejsou všechny slashové. Má skvělé nápady a to se cení. :)


Tak, to by myslím stačilo. Chtěla jsem to tak trošku shrnout... Ještě bych psala dál, ale už by to bylo asi nudné. Fotky taky dávat nebudu, to by bylo zbytečné.


Přeji Vám krásné odpoledne :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | Web | 6. března 2009 v 20:37 | Reagovat

ooh, velice zajíímavéé :) a tak HP, řekni mi kdo si na HP v době, kdy to vylezlo nehrál, kdo nemá doma žádný dil HP? No nikdo :) všichni ho žrali/žerou :) a slash to je něco úplně jiného, taky skvělého :)

2 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 19. února 2011 v 11:11 | Reagovat

Když v kině dávali několik prvních filmů, byla jsem ještě moc malá, než aaby mě to nějak bralo. Jenže před dvěma lety, už ani nevím jak, jsem se prostě rozhodla, že si půjčím jedničku HP, aby zjistila, co na tom všichni maj. A to byl počátek jedný velký závisloti :D Pak se k tomu přidal slash a teď už nic jinýho nepíšu. Třeba mě to časem pustí, ale vždycky na to budu senilně vzpomínat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.